Rozlučka se svobodou pro ženicha ,bývá tradičně jedna z posledních příležitostí, kdy se ženich může před svatbou odvázat. Nevěsty to nerady slyší, ale party to většinou bývá dost divoká  ale co si budeme povídat, i nejen muži to pořádně roztočí. Dejte dohromady partu nejbližších kamarádů a připravte rozlučku se svobodou pro ženicha na noc (nebo celý víkend), na kterou jen tak nezapomene.

Rozlučka pro ženicha na míru

Zařizování a plánování bývá většinou na svědkovi. Ten by totiž měl vyzjistit u ženicha zda má nějaké nápady či představu? Chtěl by rozlučku na noc nebo na celý víkend? jakou má představu o programu? Nebo zda má něco zakázaného od nevěsty, například stryptérku. Pořádně si zapisujte, k tomuhle souboru informací se budete vracet v průběhu celého plánování pánské rozlučky. Jakmile máte základní info, svolejte kamarády a dejte se do realizace. Naplánujte aktivity, hry a úkoly, i zajímavou dopravu a případně ubytování.

rozlučka se svobodou Pánové

Dárek pro ženicha

Rozlučka se svobodou pro ženicha .Naopak dárkem, který by bylo vhodnější předat ženichovi už na rozlučce jsou erotické předměty, které by asi ženich s nevěstou neradi rozbalovali uprostřed svatebního dne. Takže pokud chcete koupit ženichovi vtipný sexy obleček, bičík nebo třeba nějakou erotickou hru, předejte ji ženichovi hned po začátku rozlučky, společně s oblečením a doplňky, díky kterým bude ladit se zbytkem party.

Předem se dohodneme na každém detailu, abyste s hudební produkcí na svatbě byli maximálně spokojeni. Rád Vám poradím při výběru hudebních žánrů i složení playlistu. Pokud si přinesete na přenosném médiu vlastní hudbu, rád ji do programu zařadím.

Na akce vozím projektor a plátno.

Copyright © 2021 DJ Martin Samek. Všechna práva vyhrazena.
Home | Policy | FAQ