cena dj na svatbu za večerní party a k Vašemu svatebnímu obřadu se odvíjí od mnoha faktorů. Záleží například na tom, jak dlouhý svatební party budete mít.Ovlivní také, kolik svatebčanů by jste chtěli na svém svatebním dni mít.Také místo,Praha,Beroun,Plzen,Benešov,Kolín. Je také kalkulována, podle aparatury.

cena dj na svatbu

Proto Vám rád sdělím celkové naklady za hudbu ke svatebnímu obřadu vč.dopravy individuálně dle Vašich požadavků na dotaz. Služeby djs na svatbu. služeb DJs na svatbu je pouze orientační. Prosím, napište si na kontaktní e-mail o přesnou cenu.

 

Kontaktujte prosím e mailem nebo telefonicky a cenovou nabídku k Vašemu svatebnímu dni, svatební hostině či jiné význámné příležitosti Vám připravím

Jak poznat dobrého dj

Začínáme vždy dle naší vzájemné dohody. Končí se až podle Vás, Užijte si svou svatbu maximálně.

Dobrého svatebního DJs poznáte již při prvním kontaktu. Musí Vám umět poradit jak s hudbou naložit, měl by znát interprety, žánry, prostě mít přehled. Dále musí disponovat kvalitním verbálním i neverbálním projevem a profesionálním vybavením. Na samotné akci musí být schopen lidi bavit, moderovat, být schopen komunikovat s hosty. Neměl by to být pouze „pouštěč“. Měl by umět hudbu mixovat, popřípadě plynule navazovat na různé žánry.

Předem se dohodneme na muzice, abyste s hudební produkcí na svatbě byli maximálně spokojeni. Rád Vám poradím při výběru hudebních žánrů i playlistu. Pokud si přinesete na přenosném médiu vlastní hudbu, rád ji do programu zařadím.

Na akce vozím projektor a plátno.