Ceník svatební dj

Ceník za DJ na svatbu na večerní party a k Vašemu svatebnímu obřadu se odvíjí od mnoha faktorů. Záleží například na tom, jak dlouhý svatební party budete mít. Cenu dj na svatbu ovlivní také, kolik svatebčanů by jste chtěli na svém svatebním dni  mít.Také místo,Praha,Beroun,Plzen,Benešov,Kolín.Cena je také kalkulována, podle aparatury.

Proto Vám rád sdělím celkovou cenu za hudbu ke svatebnímu obřadu vč.dopravy individuálně dle Vašich požadavků na dotaz. Ceník služeb dj na svatbu. Cena služeb DJ na svatby je pouze orientační. Prosím, napište si na kontaktní e-mail o přesnou cenu.

Kontaktujte prosím e mailem nebo telefonicky a cenovou nabídku k Vašemu svatebnímu dni, svatební hostině či jiné význámné příležitosti Vám připravím

Cena svatební dj

svatebnidjpro

Začínáme vždy dle naší vzájemné dohody. Končí se až podle Vás, cena se již nemění. Užijte si svou svatbu maximálně.

Dobrého svatebního DJ poznáte již při prvním kontaktu. Musí Vám umět poradit jak s hudbou naložit, měl by znát interprety, žánry, prostě mít přehled. Dále musí disponovat kvalitním verbálním i neverbálním projevem a profesionálním vybavením. Na samotné akci musí být schopen lidi bavit, moderovat, být schopen komunikovat s hosty. Neměl by to být pouze „pouštěč“. Měl by umět hudbu mixovat, popřípadě plynule navazovat na různé žánry.

Close Menu