DJ na svatbu, DJ na firemní večírek, DJ na oslavu, DJ na ples, DJ na party a DJ na další společenské, kulturní či sportovní akce, včetně kompletního technického zajištění.Specializuji se na realizaci hudebních produkcí a nabízím služby

Kariéru profesionálního DJ jsem odstartoval v roce 1994. Za toto období jsem nasbíral mnoho cenných zkušeností, zajímavých kontaktů pro spolupráci
i referencí. Zakázky realizuji po celé České republice, ale v zahraničí.

Jsem DJ mnoha žánrů a umím pružně reagovat na publikum. Vlastním hudební databázi největšími hity od 60tých let po současnost.
Pro Vaší událost ušiji hudbu na míru dle Vašeho přání, věkové skladbě hostů či danému tématu.

Vaše naprostá spokojenost je pro mě hlavním pilířem úspěchu.

dj na svatbu kolín

Jako DJ na svatbu se postarám se o kompletní technické zajištění k hudební produkci na Vaší svatbě. Zahraji Vám Vaší oblíbenou hudbu od 60tých let po současnost. Vhodným moderováním provedu Vás a Vaše hosty všemi důležitými okamžiky večera.

Celou hudební režii ušiji na míru Vašemu přání. Hudbu na firemní večírek přizpůsobím Vašim požadavkům, tématu a publiku. Přivezu kompletní technické vybavení, které efektivně a elegantně nainstaluji. Váš firemní večírek se stane nezapomenutelným zážitkem.

FIREMNÍ VEČÍREK

DJ na party

DJ na oslavu, DJ na ples, DJ na maturitní večírek, DJ na party a další události. Pro Váš akci zajistím kompletní hudební servis, včetně moderní zvukové a světelné techniky a DJ stage. Publikum budu držet v tempu, až do ranních hodin. Hudba na přání je samozřejmostí.

Svatební program

Pomůžu Vám vybrat a sestavit vhodný program. Svatební hry, soutěže a další tradiční či netradiční vstupy pro Váš svatební den. Rád Vám zajistím i zábavná vystoupení od profesionálu s kterými spolupracuji.

dj na svatbu kolín
logo dj na svatbu