DJ na firemní večírek

Pokud hledáte vhodného Dj na firemní večírek, jsem to správnou volbou. Už více jak 10 let sbírám zkušenosti hraním firemních večírků, svateb, soukromých akcí či v hudebních klubech. Každá akce, kterou odehraji, je pro mě zcela výjimečná a vždy k ní přistupuji individuálně.

dj-na-firemni-vecirek

Hudba na večírek

V mém repertoáru najdete ty největší hity od let 60tých až po současnost napříč celým hudebním spektrem. Nedělá mi problém rock, pop, latino, oldies, československá hudba, ani všechny směry taneční hudby . Hraji rád na přání.U mě si vybere opravdu každý.DJ na firemní večírek cestuji po celé České republice.

Hudebně je to vždy o domluvě s klienty, nejčastěji hrávám oldies (50’s-90’s), millenia, CZ a SK hity, rádiové hity, trochu RnB, ale také současnou muziku nebo standardní tance (polka, valčík, jive, cha-cha, salsa, rumba…). Jsem schopen hrát téměř jakoukoliv muziku, kteoru si budete přát.

Předem se dohodneme na muzice, abyste s hudební produkcí na svatbě byli maximálně spokojeni. Rád Vám poradím při výběru hudebních žánrů i playlistu. Pokud si přinesete na přenosném médiu vlastní hudbu, rád ji do programu zařadím.

Na akce vozím projektor a plátno.

Copyright © 2021 DJ Martin Samek. Všechna práva vyhrazena.

Home | Policy | FAQ