Svatba neboli sňatek je obvykle slavnostní vznik manželství. Z pohledu ženy se nazývá též vdavky, pro muže ženitba.

Dj Martin Samek z Jesenice, okres Praha – západ, vám se svojí mnohaletou tradicí diskotékové produkce hudby, nabízím moderování, osvětlení a hudební produkci pro váš večírek, firemní akci či svatbu. Správná hudba vytváří atmosféru celé akce, proto nabízím hudbu dle vašeho výběru a momentální atmosféry akce.

  • Svatební DJ zabere obvykle menší prostor než kapela.
  • DJ často zvládne přípravu a ozvučení svatby rychleji než muzikanti.
  • Je schopen regulovat hlasitost a hrát potichu (např. jako podkres k soutěži).

Můj hudební archiv sahá od 60tých let až po současnou hudbu skrz všechny styly. Dokážu se přizpůsobit Vašim požadavkům a přání hostů. Buď můžete nechat hudební výběr zcela na mě a já budu hrát ty největší hity průřezem všech generací. V průběhu večera si hosté začnou chodit pro hudební přání – na přání hraji často a rád. Hudbu pak upravím, podle toho jak se na ni hosté baví a vše Vám maximálně přizpůsobím. Také mi můžete zaslat seznam své oblíbené hudby – ať už kompletní seznam písniček na celý večer, nebo jen pár vybraných skladeb / umělců, které chcete určitě slyšet. Takový seznam mi pomůže hlavně na začátku večera, než se hosté “posilní” na baru. Potom už si začnou chodit pro přání a zábava jede v plném proudu. Na většině svateb se hrají nejznámější hity, na které si můžou všichni zatančit, ale už jsem hrál i svatby čistě rockově-metalové, dechovkovo-lidovkové, pouze česko-slovenskou hudbu, hudbu 60tých let

Ten z manželů, který drží nůž (druhý má ruku přes jeho), bude mít v manželství dominantní postavení. Podle jiné verze tradice má nůž držet nevěsta, její ruku má přitom překrývat dlaň ženichova, to jako symbol její opory.
Pozor, dietu v tuto chvíli stranou. Žádný ze svatebčanů by neměl ochutnání svatebního dortu odmítnout, jinak to jemu, ale i novomanželům přinese smůlu.

Close Menu