DJ na svatbu Praha

DJ na svatbu Praha

DJ na svatbu Praha a okolí

Pokud hledáte DJ na svatbu v regionu Praha a okolí, právě jste našli. Trefili jste na ty spravé stránky, co jste potřebovali. Praha je hlavní město naší země s největším podílem populace. A s tím logicky souvisí i počet svateb. Dj Martin Samek má v Praze sídlo a také zde i působí.

DJ na svatbu Praha Martin Samek se trefí do Vašeho vkusu, protože má zkušenosti z předních pražských hudebních klubů. Na Prahu míří svojí pozornost i většina „venkovských agentur“, ale pozor jejich hudební produkce může být poněkud odlišná, než jste zvyklí. Navíc ušetříte peníze za dopravu.

DJ na svatbu Praha

DJ na svatbu Praha-Hudební produkce

DJ na svatbu Praha hudební produkce je komplexní. Své hity si najdou jak malé děti, tak třeba i dědeček s babičkou či Vaši rodiče. Samozřejmě novomanželé jsou ti nejdůležitější. Stačí na osobní schůzce nebo mailem sdělit Váš preferovaný hudební styl a já sestavíme playlist největších hitů, co Vás roztančí.

Netradiční svatba – 10 tipů, jak připravit skutečně originální svatbu

Netradiční svatba vykračuje z davu a boří stereotypy. Nevysmívá se tradicím, ale hledá originální řešení. Taková originální svatba dokonale přimkne snoubencům na tělo i na duši. Bude přesně taková, jací jsou oni dva.

Netradiční svatba, jak jí chápeme my, není o originalitě za každou cenu. Není o striktním a plošném odmítání tradic. Je o hledání originality, o řešení svatebního dne, které nejvíce vystihuje nevěstu a ženicha

Svatba je oslava vzniku nové rodiny a může být úžasnou příležitostí, jak dát svatebním hostům možnost, nahlédnout pod pokličku vašich osobností. Jen ať originální svatba odpovídá tomu jací jste, co se vám líbí a na co kladete v životě důraz

Nemyslíme tím pouze různá „magická data“, jako je 4. 4. 2020, nebo 26. 6. 2021. Myslíme tím téměř jakákoliv data, nebo dny, které se vám líbí. Mohou to být jedinečné dny (ve kterých se například brali vaši rodiče), ačkoliv se při nich bude muset odehrát svatba v týdnu. 

Neotřelý svatební program zaujme

Originální svatba rozhodně bude otočením svatební zábavy. Vymyslete ji tak, abyste nějakým zajímavým způsobem pobavili hosty. Může to být třeba společné hudební vystoupení, nebo netradiční zpracování prvního tance novomanželů

To samé platí i o svatebních hrách. Vybírejte takové, ve kterých bude minimum publika, aby se co nejvíce hostů cítilo zapojených do zábavy.

Facebook

Facebook

Děti na svatbě

Děti na svatbu rozhodně patří, ale někdy bychom si všichni přáli namazat jim pozadí lepidlem a přilepit je alespoň na chvilku na jedno místo. Následující články přináší inspiraci, co vše můžete pro děti na svatbě připravit, aby si jejich rodiče – Vaši hosté svatbu maximálně vychutnali s Vámi.

Vyhlašujeme konec zpruzelých dětí na svatbách! Zvedněte je ze židlí a od stolů se sladkým! Zábava pro děti na svatbě mimo klasický svatební program nemusí být nic náročného. Ani na přemýšlení, ani na čas, dokonce ani na peníze. Přesvědčte se sami a podívejte se, jak zabavit děti na svatbě!

Hlídání dětí na svatbě – rodiče, nebo svatební chůva?

Necháte hlídání dětí na svatbě na rodičích, nebo přemýšlíte, že jim dohled nad ratolestmi usnadníte? Možnost hlídání znamená šanci užít si svatební program a trochu si vyhodit z kopýtka. Na organizaci svatby to ani nemusí znamenat velký tlak, ať už budou děti na svatbě hlídat profesionálové, nebo třeba svatební chůva.

Kontakt

Napsat komentář