DJ na svatbu recenze 2021

DJ na svatbu recenze 2021

DJ na svatbu recenze 2021

DJ na svatbu recenze 2021 Martina Samka

my jsme nechali DJ Martina zahrát ze začátku písničky 70. a 80. léta, nakonec jsme nic dechovkovýho ani neměli-nejsme tanešní rodiny v tomto duchu

všichni byli nadšení a ženský nadávaly, že kdyby věděly, že to bude takový disko, tak by si vzaly boty na přezutí

Janča

DJ na svatbu recenze 2021

Facebook

DJ na svatbu moderátor koordinátor

Dj Martin Samek hrál na naši svatbě a mužů říct ze bez nej by to nebyl tak skvělí den. Se vším nám pomohl, poradil a hlavně všechny skvěle pobavil. Dokázal všechny svatebčany parádně koordinovat, a všichni tak byli u okamžiků jako je první tanec, krájení dortu a tak dále :). Byli jsme taková netaneční skupina ale i s tím si DJ dokázal skvěle poradit a na ten parket nás dostal. Tohoto dj/koordinátora/moderátora mohu všem jediné doporučit.

Domluva a spolupráce

Dj Martin S byl jasná volba pro náš svatebni den. A mohu s jistotou říct, že volba byla opravdu správná. Výběr hudby neměl chybu, zavděčil se každé kategorii. Moderování a schopnost uspořádání dobrých her. Domluva a spolupráce naprosto bez problémů. A díky zkušenostem dokáže i dobře poradit. Mohu vřele doporučit!!!!!!

Kapela vs. svatební Dj

Kapela vs. svatební DJ otázka, kterou řeší mnoho budoucích novomanželů. Odpověd´není jednoznačná. My se Vám pokusíme dát podklady, jak tento problém řešit. Přemýšlíte nad hudebním doprovodem na Vaši svatbu a nevíte, jestli zvolit živou kapelu či svatebního

Profesionální a dobře zpívající kapela na Vaší svatbě určitě zajistí skvělou a slavnostní atmosféru, ale bohužel, její nevýhoda je většinou omezený hudební repertoár. Naproti tomu DJ má hudební repertoár prakticky neomezený a dokáže se Vašemu vkusu či hudebnímu stylu přizpůsobit. Profesionální DJ na svatbu bude na Váš svatební den připravený a bude schopen vyhovět všem věkovým kategoriím. Mezi další výhody DJe je nepřerušovaná několikahodinová produkce. S kapelou Vás čekají kratší pauzy, zpěváci jsou také jen lidi a jejich hlasivky si během dne potřebují na chvíli odpočinout.

Jestliže stále tápete a nemůžete se rozhodnout a váš rozpočet to ustojí, pozvěte si na svatbu během dne kapelu a na pozdější zábavu DJe. Potěšíte tím jistě všechny a váš velký den bude naprosto dokonalý a se vší parádou.

Napsat komentář