dj-škvorecký-dvůr

dj-Škvorecký dvůr

Dj Martin Samek ,Škvorecký Dvůr ,kompletní zajištění hudby, zábavy, programu včetně realizace ozvučení obřadu .

Svatba Škvorecký Dvůrk

Můj hudební archiv sahá od 60tých let až po současnou hudbu skrz všechny styly. Dokážu se přizpůsobit Vašim požadavkům a přání hostů. Buď můžete nechat hudební výběr zcela na mě a já budu hrát ty největší hity průřezem všech generací. V průběhu večera si hosté začnou chodit pro hudební přání – na přání hraji často a rád. Hudbu pak upravím, podle toho jak se na ni hosté baví a vše Vám maximálně přizpůsobím. Také mi můžete zaslat seznam své oblíbené hudby – ať už kompletní seznam písniček na celý večer, nebo jen pár vybraných skladeb / umělců, které chcete určitě slyšet. Takový seznam mi pomůže hlavně na začátku večera, než se hosté “posilní” na baru. Potom už si začnou chodit pro přání a zábava jede v plném proudu.

Na většině svateb se hrají nejznámější hity, na které si můžou všichni zatančit, ale už jsem hrál i svatby čistě rockově-metalové, dechovkovo-lidovkové, pouze česko-slovenskou hudbu, hudbu 60tých let.

Reference

Reference na kvalitního DJ se na vás pohrnou sami. Na ty horší už je to jako hledání jehly v kupce sena. Pokud hledáte reference na internetu, dejte si pozor na falešné, které se nedají ověřit. Vyžádat si můžete i kontakt na novomanžele z několika posledních svateb a hned získáte relevantní informace.

Kdy oslovit DJ?

Stejně jako u jiných svatebních služeb, i ti nejlepší DJ bývají nejrychleji zabraní. Někteří nemají volný termín už půl roku dopředu. Nejzazší termín jsou 2 až 3 měsíce. Počítejte ovšem s tím, že se jedná o krajní termíny a vámi vybraný DJ na svatbu už může mít v termínu vaší svatby plno. Objednávejte raději minimálně půl roku dopředu.

dj na svatbu kolín
logo dj na svatbu