DJ na Svatbu

 Recenze  dj na svatbu těch, kteří využili mých služeb Dj. Za každý e-mail, který mi po svatbě přijde moc děkuji! 

Jaký by měl být tedy DJ na vaší svatbě? Podle čeho vybírat a na co si dát pozor?

Nejlepší je, pokud jste již slyšeli hrát DJ na svatbě kamarádů nebo známých. Pokud ne, tak se můžeme  domluvit a poslechnout si  na jiné akci, pro lepší představu.Reference najdete také na facebooku.

Velkou výhodou DJ na svatbu  je, že vám rovnou mohu svatbu moderovat, pokud se toho nezhostí nějaký svatební host. Předem  se domluvíte průběh svatební oslavy, nejen repertoár, ale také případnou další zábavu, házení svatební kytice, svatební tombola, dražba podvazku atd.

Tady jsou recenze dj na svatbu

 
Reference dj na svatbu

Recenze Svatba Katky a Michala (Statek Zápy)

Děkujeme moc, za perfektní ozvučení během obřadu a pak celé svatby až do samotného konce. Rozpohyboval jsi všechny svatebčany i věkovou kategorii 70+. Všichni nám druhý den říkali, jak se perfektně bavili a jak je z toho tančení bolí celá těla.

Recenze Svatba JItka aMIchal ( Statek Všetice)

Hudba a zábava na svatbě patří k nejdůležitějším bodům celého harmonogramu. Když jsme se s manželem rozhodovali, jak tento obrovsky důležitý úkol vyřešit, měli jsme obrovské dilema…ve hře byly živé kapely různého typu, následně playlist s našimi oblíbenými songy, který by se přehrával (protože kvalitní kapela by nehrála za rozumné peníze celou noc) a dokonce i náš kamarád, který se nabídl pouštět písničky celý večer. Za vším stálo však nějaké ALE.

Recenze Svatba Pavlíny a Roberta (Statek Švorec)

Bylo to úžasné. DJ na svatbu Martin Samek chtěl znát naše oblíbené kapely, písničky, které ani u jednoho z nás nejsou moc taneční, ale přesto je snad všechny na svatbě zahrál a udělal z nich opravdu mega party.

Dj na Svatbu Profesionál v oboru,který dojede do Plzně,Berouna nebo Českého Brodu.

dj na svatbu kolín
logo dj na svatbu