Recenze na dj na svatbu těch, kteří využili mých služeb Dj. Za každý e-mail, který mi po svatbě přijde moc děkuji! 

Jaký by měl být tedy DJ na vaší svatbě? Podle čeho vybírat a na co si dát pozor?

Nejlepší je, pokud jste již slyšeli hrát DJ na svatbě kamarádů nebo známých. Pokud ne, tak se můžeme  domluvit a poslechnout si  na jiné akci, pro lepší představu.Reference najdete také na facebooku.

Velkou výhodou DJ na svatbu  je, že vám rovnou mohu svatbu moderovat, pokud se toho nezhostí nějaký svatební host. Předem  se domluvíte průběh svatební oslavy, nejen repertoár, ale také případnou další zábavu, házení svatební kytice, svatební tombola, dražba podvazku atd.

Tady jsou recenze dj na svatbu

 
Reference dj na svatbu

Děkujeme moc, za perfektní ozvučení během obřadu a pak celé svatby až do samotného konce. Rozpohyboval jsi všechny svatebčany i věkovou kategorii 70+. Všichni nám druhý den říkali, jak se perfektně bavili a jak je z toho tančení bolí celá těla.

Reference-Svatba Průhonice u Prahy

„Martina je profesionál na svém místě! Mockrát děkujeme za super ozvučení, moderování a celkovou pomoc na naší svatbě. Všichni jsme si to moc užili a hlavně si zatancovali ! 🙂 Hosté si Martina chválili, určitě doporučíme dál !

Recenze Svatba Jitka a Michal ( Statek Všetice)

Hudba a zábava na svatbě patří k nejdůležitějším bodům celého harmonogramu. Když jsme se s manželem rozhodovali, jak tento obrovsky důležitý úkol vyřešit, měli jsme obrovské dilema…ve hře byly živé kapely různého typu, následně playlist s našimi oblíbenými songy, který by se přehrával (protože kvalitní kapela by nehrála za rozumné peníze celou noc) a dokonce i náš kamarád, který se nabídl pouštět písničky celý večer. Za vším stálo však nějaké ALE.

Bylo to úžasné. DJ na svatbu Martin Samek chtěl znát naše oblíbené kapely, písničky, které ani u jednoho z nás nejsou moc taneční, ale přesto je snad všechny na svatbě zahrál a udělal z nich opravdu mega party.

Lucka Jonášová

Plzeň

DJ Martin byl výborný. Dali jsme mu minimum instrukcí a trefil se maximálně do našeho vkusu. Krásné byly i světelné efekty. Díky němu jsme trsali, jak o život 🙂 Bude-li v budoucnu příležitost, určitě ho využiji či přátelům doporučím. Za nás deset hvězd z pěti 😀 Díky, Martine 🙂

dj na svatbu

Dj na Svatbu Profesionál v oboru,který dojede do Plzně,Berouna nebo Českého Brodu.

Předem se dohodneme na každém detailu, abyste s hudební produkcí na svatbě byli maximálně spokojeni. Rád Vám poradím při výběru hudebních žánrů i složení playlistu. Pokud si přinesete na přenosném médiu vlastní hudbu, rád ji do programu zařadím.

Na akce vozím projektor a plátno.

Copyright © 2021 DJ Martin Samek. Všechna práva vyhrazena.

Home | Policy | FAQ