Když se řekne slovo Svatba.Hledáte dodavatele na svatbu  snadno a rychle? Naplánujte si svatbu podle svých představ, ušetřete čas a peníze.

svatba

Svatba-Den svatební

Den svatební je jedním z nejkrásnějších dnů ve vašem životě. Než si ho však naplno vychutnáte, čeká vás podrobné plánování a mnohdy nelehká řada příprav. Abyste na to však nebyli úplně sami, přichystali jsme si pro vás bohatou svatební nápovědu, která vás přípravou na váš velký den provede formou zajímavých tipů a nápadů.

 Představíme vám všechny možnosti, které máte při výběru snubních prstýnků, abyste našli ty dokonalé kroužky nejen pro svůj velký den, ale i pro zbytek svého života. Provedeme vás organizací svatební hostiny, poradíme vám, jak uspořádat rozlučku se svobodou nebo jakou zvolit svatební barvu.

Nevěsty čeká průvodce

 Nevěsty čeká průvodce výběrem pohádkových svatebních šatů i perfektně ladících šperků. Užitečné rady tu najdou také pánové – přiblížíme vám, na co všechno byste neměli před svatbou zapomenout i jak se ve svůj velký den proměnit v opravdového elegána díky manžetovým knoflíčkům.

 Veškeré své kroky pak budete mít v průběhu příprav pod palcem s podrobným svatebním plánovačem, díky kterému bude vaše svatba skutečně okouzlující a nezapomenutelná.

Součástí českých a moravských svateb

Součástí českých a moravských svateb bývají různé tradice a zvyky nebo svatební hry. Nenechte se do ničeho tlačit a dobře si promyslete, které se na vaši svatbu hodí a rezonují s vaší náturou. Stejně tak dobře zvažte, kolik her do programu zahrnete – někdy mohou zábavu příjemně rozproudit a hosty stmelit, jindy mohou mít opačný účinek. 

Vítanou zábavou je rozhodně hudba DJ na svatbu  nebo kapela. Domluvte se s nimi, kolik hodin budou hrát a kolik si budou účtovat za každou další hodinu navíc. Promyslete také, jestli vám na obřadu stačí reprodukovaná hudba, nebo chcete třeba kvartet.

Předem se dohodneme na každém detailu, abyste s hudební produkcí na svatbě byli maximálně spokojeni. Rád Vám poradím při výběru hudebních žánrů i složení playlistu. Pokud si přinesete na přenosném médiu vlastní hudbu, rád ji do programu zařadím.

Na akce vozím projektor a plátno.

Copyright © 2021 DJ Martin Samek. Všechna práva vyhrazena.

Home | Policy | FAQ