Martin Samek

2021

fotokniha

Skvělé  řešením je svatební fotokniha, fotoalbum nebo rovnou foto obraz.

Pokud právě letos prožijete, nebo jste už možná prožili, jeden z nejkrásnějších okamžiků ve svém životě, je dobré popřemýšlet, co udělat s e svatebními fotografiemi. Byla by velká škoda šoupnout CD s fotografiemi někam mezi ostatní CDéčka. A upřímně si odpovězte na otázku, jak často si fotografie z CDéčka prohlédneme? Pokud fotky „hodíte“ na harddisk, tak to dopadně podobně.

fotokniha

Co se dá se svatebními fotografiemi udělat?

1) Vytvořit fotoknihu podle vašich představ, kam se vejde celý váš příběh lásky.

2) Podle vzoru maminek a babiček udělat pravé svatební fotoalbum.

3) Ze všech fotek vybrat nejkrásnější fotku a nechat si vytvořit svatební fotoobraz.

Investice do fotoknihy

Vlastní svatební fotoknihu si zvládne udělat každý

Mnozí z vás jsou ve tvoření fotoknih skoro profíci. Těm, kteří se do tvorby vlastní fotoknihy pouštějí poprvé radíme, aby si to nejprve vyzkoušeli. Na knížce o zásnubách či rozlučce zjistíte, co se vám líbí a co jste schopni vytvořit. Do fotoknihy se nebojte investovat – pevná vazba a lesklý papír jsou základ.

Z nejkrásnější svatební fotky si udělejte obraz

Určitě to nebude jednoduchý úkol, vybrat z mnoha fotografií tu jedinou, kterou si necháte dát na zeď. Výsledek bude stát za to. Poté si zvolte místo, kam foto obraz pověsíte. Můžete si vybírat z mnoha formátů, které lze barevně doplnit rámy. Obraz si můžete nechat upravit od profesionála, či z něj udělat koláž.

fotokniha

Digitální tisk: Fotoknihy a fotosešity digitálně vytištěné se vyznačují vynikající kvalitou a vysokým rozlišením tisku. Největší výhodou je oboustranný tisk a rychlé zpracování objednávky. U fotoknih pevných, cca A4 na výšku i na šířku, nabízíme lakování stránek. Celoplošně lakování stránek je krokem následujícím ihned po jejich vytištění a používá se na to speciální samostatná linka.

dj na svatbu Kolín